Czcionka:

A+A-

Kontrast:

REKRUTACJA 2021/2022

REKRUTACJA 2021/2022

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do Szkoły Muzycznaj w Witowicach na rok szkolny 2021/2022

Trudny czas pandemii i izolacji ograniczył dzieciom oraz młodzieży kontakty z rówieśnikami, możliwość współdziałania i uczenia się pod okiem świetnych trenerów. U części uczniów spadła motywacja do zdobywania wiedzy. Niektórzy stali sie nieśmiali, zamknięci w sobie, stracili entuzjazm i ogólną radość w codziennym życiu. Macie Państwo ogromną szansę to zmienić. Macie szansę na odbudowanie prawidłowego rytmu dorastania swoich pociech. To bardzo istotny aspekt kształtujący dorosłego, ceniącego siebie, wartościowego człowieka.

Dźwięki docierające ze środowiska do człowieka w każdym wieku, mają wpływ na jego psychikę i prowokują powstawanie stanów emocjonalno – poznawczych. Muzyka, jako jedna z dziedzin sztuki pobudza wyobraźnię. Poprzez twórczą aktywność przyczynia się do wzbogacania osobowości młodego człowieka. Szczególne znaczenie w kształtowaniu wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży, nie tylko na piękno dźwięków, ale również otaczającego świata, ma muzyka artystyczna. Jest to niezmiernie istotne w dzisiejszym zmaterializowanym i pełnym zawirowań świecie.


W naszej szkole na Państwa dzieci czeka wyłącznie wykwalifikowana kadra, złożona w 100% z czynnych zawodowo muzyków, co ma olbrzymie znaczenie w procesie kształcenia młodego artysty. Tylko koncertujący muzycy są w stanie przekazać uczniom kwintesencję sztuki muzycznej. Część zajęć odbywa sie indywidualnie w relacji nauczyciel - uczeń. W większości sytuacji, to cudowna współpraca, pełna zaufania, rozmów z drugim człowiekiem, które dzisiaj są przecież tak pożądane.

Poza zajęciami obowiązkowymi, dzieci uczestniczą w różnego rodzaju wydarzeniach artystycznych, warsztatach, wyjeżdżają na koncerty i spektakle do Narodowego Forum Muzyki, Opery, Filharmonii, lub Teatru. Ci najzdolniejsi badź bardzo zaangażowani w pracę, biorą udział w konkursach ogólnopolskich, zdobywając wyróznienia i nagrody. Mają też mozliwość uczestnictwa w konsultacjach z najlepszymi muzykami w danej dziedzinie.


Edukacja w Szkole Muzycznej w Witowicach jest DARMOWA!!!!!!!!!!!!!!!

 

W zakładce "Do pobrania" znadjuje się "wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły", który wystarczy pobrać, wypełnić, podpisać i wysłać mailowo na adres sekretarkawitowice@o2.pl

Wypełnione wnioski można składać już od dnia 15 lutego 2020 r. 

 

Więcej szczegółów uzyskają Państwo pod numerem teleofnu +48 71 393 13 54

 

Zapraszamy równiż do śledzenia strony na Facebooku https://www.facebook.com/smwitowice/

 

Data dodania: 2020-04-22 13:30:08
Data edycji: 2021-02-11 18:10:35
Ilość wyświetleń: 1426

Konkursy

Wszystko o naszych konkursach
Zobacz

Ochrona Danych Osobowych

Obowiązek informacyjny
Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook