Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Częściowy powrót do szkoły

Częściowy powrót do szkoły
Szanowni Państwo.
Jak wiecie, została podjęta decyzja o częściowym powrocie do szkoły. W zarządzeniu dyrektora, które reguluje pewne zasady i uzasadnienie tej decyzji znajdują się ważne dla nas punkty:
1. Wracamy tylko na jeden dzień w tygodniu. Dzień ustalony na początku, nie zmienia się. Pozostały wymiar czasu pracy w formie zdalnej,
w celu możliwości obserwacji objawów chorobowych pomiędzy kolejnymi zajęciami.
2. Wracamy tylko do zajęć indywidualnych z instrumentu, ewentualnie do indywidualnych konsultacji z zajęć teoretycznych, jeśli istnieje taka potrzeba.
3. Przestrzegamy ściśle zasad higieny, dezynfekując ręcę i używając środków ochrony osobistej (maseczka lub przyłbica)
4. Do szkoły wracają tylko chętne osoby. Każdy kto obawia się zarażenia, bądź mieszka w jednym domu z osobami szczególnie narażonymi na ciężki przebieg choroby, nadal może uczestniczyć w zajęciach prowadzonych online. Dotyczy to w takim samym stopniu uczniów jak i nauczycieli. Proszę wszystkich o wyrozumiałość, jeśli ktoś będzie preferował kontynuację zajęć z wykorzystaniem technik „na odległośc”
5. Do szkoły wchodzą tylko uczniowie, ograniczamy ilość osób w budynku, głównie przez małą powierzchnię użytkową. Proszę o mobilizację w tej kwestii.
6. Bardzo przestrzegamy zasad związanych z objawami chorobowymi – najmniejszy symptom kojarzony z przeziębieniem, wyklucza uczestnictwo w zajęciach w budynku szkoły.
6. Przepływ informacji dotyczący kwarantanny, choroby domowników, podejrzenia kontaktu z osobą zarażoną covid-19, pozostawiam wierze w odpowiedzialność dorosłych osób w obecnej sytuacji. Wychodząc naprzeciw obawą o dalszą edukację naszych uczniów ze strony rodziców i nauczycieli, mam nadzieję, że zachowanie każdego z nas będzie w poszanowaniu dla zdrowia i życia drugiego człowieka.
 
Życzę dużo zdrowia i powodzenia
Katarzyna Prokop
Data dodania: 2020-11-16 09:20:29
Data edycji: 2020-11-16 09:49:00
Ilość wyświetleń: 16

Konkursy

Wszystko o naszych konkursach
Zobacz

Ochrona Danych Osobowych

Obowiązek informacyjny
Zobacz

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Facebook